Chcete se zbavit vrásek, ale nevíte, jak na to?

Při eliminaci známek stárnutí máte několik možností. Můžete zajít k plastickému
chirurgovi, začít aplikovat omlazující séra nebo zkusit metodu Hyaluron pen. V
článku rozebíráme výhody i nevýhody jednotlivých možností, jak se zbavit vrásek. 

Vyberte si tu svou.

Existují dvě cesty, jak zmírnit vznik vrásek

1. Ošetření u plastického chirurga u již vzniklých vrásek.

Výhodou Výhodou je aplikace bez bolesti s lékařským přístupem, lepší účinek léčby než na neodborném pracovišti , pokud má lékař potřebné zkušenosti.

 

2. Používání kvalitních pleťových sér nebo ošetření u kosmetičky.

Slouží spíše pro preventivní ošetření pleti. 
Řešení nemusí být pro každého stejné a vždy záleží na rozsahu vrásek, které chcete
eliminovat. 

 

 

Jak je možné kyselinu hyaluronovou aplikovat? 

Invazivní přístup

Potřebujete znát všechny detaily a konzultovat průběh aplikace i možné kontraindikace? V tomto případě je péče odborníka z oblasti estetické medicíny rozhodující. Pokud si zvolíte lékaře s dlouholetou praxí, jako je například MUDr. Michael Entnernemůžete udělat chybu. Konzultace je již zahrnuta v ceně následně realizovaného zákroku. Stejně tak doporučujeme vyhledat odbornou radu, pokud jsou vaše vrásky výrazné. Zde pak už často preventivní ošetření u kosmetičky nestačí.

 

Nejednoduším , nebolestivým zákrokem na pracovišti estetické chirurgie je ošetření Dermarolerem. Titanové  mikrojehličky, na válečku, či razítku, spolu s kyselinou hyaluronovou stimulují tvorbu nových buněk v hlubokém podkoží a dojde k omlazení kůže. Aplikace je provedena kvalifikovaným lékařem a efekt je dlouhodobý. Aplikace se provádí v rozestupu 3 týdnů 3x. Efekt je zřetelně viditelný po regeneraci kůže za cca 3-4 měsíce po ukončení léčby.

 

Neinvazivní přístup

Pleť není narušena aplikací jehlou. Nejjednodušší cestou je používat pravidelně sérum s vysokým obsahem kvalitní kyseliny hyaluronové. Je ale velmi důležité začít s prevencí včas. Ideálně ve 30 letech věku. Tím je možné zabránit vzniku hlubokých vrásek. Omlazující sérum pleti přirozeně doplňuje kyselinu hyaluronovou, která v těle s přibývajícími roky ubývá, zpomaluje proces stárnutí a navrací pokožce mladistvý vzhled. 

Pokud jste s doplňováním kyseliny hyaluronové nezačali ještě v době bez vrásek a dnes už vrásky máte, je na čase začít s léčbou pleti Dermarolerem.

 

Nejdůležitější je váš pocit

Ať už zvolíte cestu invazivní, nebo neinvazivní, nejdůležitější je, abyste se cítila lépe. Při aplikaci kyseliny hyaluronové vám pleť vám poděkuje. Vracíte do jejích buněk jen látku, která zde přirozeně s rostoucím věkem ubývá. Obě cesty jsou tedy v harmonii s přírodou i s vaším tělem.


Chcete o kyselině hyaluronové v pleti vědět více?
Přečtěte si náš článek Proč pleť potřebuje doplňovat kyselinu hyaluronovou.

2 položek celkem

Cena

14002700
114002700
MW8A3670 2
1 400 Kč

Anti-age kosmetika Dr. Entner výrazně aktivuje tvorbu nových buněk a růst kolagenových vláken a tím účinně bojuje proti stárnutí.  Jak vám omlazující sérum pomůže získat hebkou...

0023
SQ a HA 2c
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 3 000 Kč –10 %
2 700 Kč

Je to jako být každý den u kosmetičky. Balíček omlazujícího a vyživujícího séra vám pomůže dosáhnout přímo profesionálních výsledků. Jak vám používání obou sér pomůže dosáhnout...

0070
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz