Může vám squalan pomoci v boji proti akné?

Rozhodně ano! Squalan je látka, která se na svou slávu teprve připravuje a v péči o pokožku se sklony k akné je dosud málo známým pomocníkem. Pleť promastí, ale nechá ji dýchat, a tím podporuje hojení akné.

Jak se squalan připravuje zazářit?

Kosmetické firmy začínají squalan využívat ve svých produktech. Pokud se ale kosmetiku se squalanem rozhodnete pořídit, vždy si dobře zkontrolujte jeho kvalitu a množství v produktu. Byli jsme jedni z prvních, kteří v Česku začali se squalanem pracovat v pleťových sérech, a jeho optimální množství a koncentraci máme v malíku. Na základě výborných výsledků v léčbě pacientek po plastickém zákroku vyvinul doktor Entner Vyživující sérum se squalanem

 

Objevte zázračný squalan a 6 způsobů jeho použití v péči o pleť

 

Souhra dvou látek, vítězství pro vaši pleť

Vyživující sérum obsahuje dvě základní látky – kyselinu hyaluronovou a squalan. Tato kombinace dodá pleti potřebnou hydrataci, má však také schopnost léčit narušenou pokožku a akné. Pleť promašťuje, ale nezanechává mastné stopy.

 

Máte pocit, že jste vyzkoušeli nespočet produktů proti akné, ale žádný zázrak se nestal?

Zázrak vám neslíbíme ani po první aplikaci squalanu. Po několika týdnech však výsledky uvidíte i ucítíte. Pleť se rozjasní a viditelně uzdraví. Vyzkoušejte čisté sérum a zařaďte squalan do svého každodenního pečujícího rituálu.

 

Co je squalan?

Je to přírodní organická sloučenina tělu vlastní, která byla poprvé izolována z jater žraloka. Dnes ji dokážeme získat veganskou cestou, např. z olivového oleje nebo laskavcových semínek. V našich produktech najdete squalan ve vysoké koncentraci. Jedná se o squalan jako takový a ne jen o výtažek.

 

Jak squalan uzdravuje aknózní pleť?

Pro akutní fázi akné je zásadní hygiena a hydratace. Pro hojení pleti promaštění a zároveň další neucpávání pórů. Pokud vám nevyhovují krémy a masti, Vyživující sérum s lehkou strukturou suchého oleje, pod kterým může pokožka svobodně dýchat, pro vás bude ideální. „Akné mě zdaleka nepotrápilo tolik v pubertě, jako po třicítce. Vysazení antikoncepce, těhotenství, období kojení – jedna velká hormonální jízda, která se mi vtiskla do obličeje. Nějakou dobu trvalo, než mi došlo, že bych měla přestat akné zuřivě čistit a vysušovat, ale naopak musím začít pleť vyživovat. Teď už je to rok, co používám obě séra, Omlazující ráno a Vyživující večer, a ten rozdíl je neskutečně znát. Na pohled i na dotek.“

 

– Lucie P.

 

V jednoduchosti je síla

Nedoporučujeme kombinovat mnoho kosmetických přípravků najednou. Vyberte si produkt na čištění pleti a sérum pro výživu. Dodržujte pravidelnost každé ráno a každý večer a výsledek brzy uvidíte na vlastní oči.

1 položek celkem

Cena

27002701
127002701
SQ a HA 2c
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 3 000 Kč –10 %
2 700 Kč

Je to jako být každý den u kosmetičky. Balíček omlazujícího a vyživujícího séra vám pomůže dosáhnout přímo profesionálních výsledků. Jak vám používání obou sér pomůže dosáhnout...

0070
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz