Naše kosmetika je hypoalergenní, a tedy vhodná i pro ty nejmenší

Dětská pokožka má neuvěřitelnou schopnost regenerace. Přesto ji chceme chránit a snažíme se eliminovat viditelné památky po dětských zraněních. K tomu, aby si pokožka nemusela pamatovat každé bebíčko, nám pomůže pečující kosmetika Dr. Entner.

pro nejmenší

Je-li pokožka dobře hydratovaná, její hojení je snazší a rychlejší

Naše Omlazující sérum obsahuje kvalitní kyselinu hyaluronovou, která na sebe váže velké množství vody a pokožku perfektně hydratuje. Kůže je potom pružnější, což napomáhá k rychlejšímu hojení. 

 

Stejně tak je velmi důležité pokožku vyživovat přípravkem s „mastnější“ konzistencí. Squalan je tzv. suchý olej, který pleť lehce promastí, ale nezanechává při tom mastné stopy na kůži ani na oblečení, na plyšákovi nebo na povlečení. Naše Vyživující sérum squalan obsahuje a tím pomáhá urychlit proces hojení. 

 

Chcete motivovat děti k používání pleťového séra? Vyprávějte jim příběh o tom, jak byl squalan objeven u žraloků. Nyní tuto látku získáváme veganskou cestou, pro děti je ale žralok zajímavý, co myslíte?

Kombinace kyseliny hyaluronové a squalanu urychluje hojení kůže až o polovinu oproti běžně dostupným přípravkům.

 

Jak postupovat, když mají děti odřeninu, oděrku, jizvičku nebo drobnou popáleninu?

Okamžitá dezinfekce

Ránu očistěte a ujistěte se, že v ní není cizí předmět (kamínky, štěrk atp.).

Nanesení séra

Když je vyčištěno, můžete aplikovat sérum. Pokud byla rána již zakryta, je po jejím odkrytí dobré počkat několik minut, aby mohla dýchat, a až poté nanést sérum a ránu znovu zalepit. Jestliže rána nepotřebuje zalepit náplastí (například již zahojená jizva), můžete aplikovat hned.

Každodenní péče

Sérum nanášejte každý den, dokud se rána nezacelí. Používejte jen malé množství, a to i na okolní kůži. Důležitá je pravidelnost.

 

děti a aplikace

Výhody kosmetiky Dr. Entner

  • Nepoužíváme toxické látky.
  • Hypoalergenní složení je vhodné i pro děti.
  • Kyselina hyaluronová a squalan urychlují proces hojení až o polovinu.

 

Složení Vyživujícího séra se squalanem

9 nezbytných složek, squalan na prvním místě.

Squalan, Hyaluronic spheres (LMW + HMW), Ethylen Palinate, Silica Dimethyl, Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol.

Testováno dermatologicky, netestováno na zvířatech. Přirozeně hypoalergenní bez parfémů a bez parabenů.


Naše séra nejsou léčiva. U vážnějších zranění, např. popálenin, vždy konzultujte použití pečující kosmetiky se svým lékařem.

 

2 položek celkem

Cena

16002700
116002700
MW8A3915 new2
1 600 Kč

Tam, kde produkty na bázi samotné kyseliny hyaluronové nestačí, přichází na pomoc squalan.  Proč je kombinace kyseliny hyaluronové a squalanu tou nejlepší výživou pro suchou a...

0021
SQ a HA 2c
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 3 000 Kč –10 %
2 700 Kč

Je to jako být každý den u kosmetičky. Balíček omlazujícího a vyživujícího séra vám pomůže dosáhnout přímo profesionálních výsledků. Jak vám používání obou sér pomůže dosáhnout...

0070
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz