Co pomáhá na vrásky? Kombinace kosmetiky, výživy i životního stylu

Vznik vrásek můžeme bezbolestně oddálit kvalitní péčí. Stačí dodržovat 4 důležitá pravidla a doplnit je sérem proti vráskám. Jak na to a co je důležité si uvědomit?

Co je to vlastně vráska?

Vráska je označení pro záhyb v kůži, který vzniká stahováním pokožky. Nejčastěji se vrásky objevují na obličeji a na krku a jsou jedním z typických projevů stárnutí.

 

Používám anti age kosmetiku, ale nestačí to…

Anti age produkty s vysokou koncentrací kyseliny hyaluronové mohou pomoci k vypnutí pleti. Zmírní projevy stárnutí a navrátí pleti svěží vzhled. Účinná přírodní kosmetika ale není všechno. Respektujte své tělo a dopřejte mu péči, jakou si zaslouží. Začněte třeba s rituály. Jak na to se dočtete zde. Pleť odráží celkovou kondici člověka. Pokud ta nebude v pořádku, nemůžeme spoléhat pouze na kosmetiku. 

 

Co mohu udělat pro sebe a svou pleť?

Dodržujte 4 základní kroky pro zdravý vzhled a vytvořte si z nich návyky, za které vám vaše pleť poděkuje. 

1. Spánek do růžova

Dospělý člověk by měl spát minimálně 7 hodin denně. Ideální je chodit spát každý den ve stejnou hodinu a ve stejnou hodinu také vstávat. Časté výkyvy nedělají organismu dobře.

2. Čerstvé kvalitní jídlo

Vyvážená strava pomáhá ke správnému fungování organismu, a tedy i regeneraci. Vyhněte se tučným jídlům. Pro pleť je zlo například čokoláda. Vše, co obsahuje příliš regulátorů, nezdravé tuky a další chemické ingredience, pleť „ucpává“. Pokud chcete, aby volně dýchala, hlídejte si vysoký přísun zeleniny a ovoce. 

3. Voda je život

Tekutiny jsou nezbytné pro hydrataci pokožky. Lidské tělo vydrží bez jídla fungovat déle než bez tekutin. Voda je klíčem k úspěchu. Přípravek s kyselinou hyaluronovou dokáže vodu perfektně vázat. Po aplikaci tedy pleť hydratuje v místě, kde je účinek potřebný. Navrací tím vodu zpět do organismu. 

4. Nezapomínejte na svaly

Stejně tak jako celé tělo je i obličej je plný svalů, které bez cvičení postupem času ochabují. Pro viditelné výsledky je proto potřeba zařadit do své každodenní péče obličejový aerobik. Jak na to? Nejlépe vám to půjde ze začátku před zrcadlem. Vyzkoušejte, kolik grimas dokážete udělat a každou zopakujte třikrát. Kůži a svaly natahujte a napínejte. Zvedejte bradu, vyplazujte jazyk, špulte rty, co vás napadne. Měli byste se ovšem vyvarovat mračení a obecně zvýrazňování vrásek. Další variantou je stimulace svalů rollerem. Přejížděním po pleti dochází k prokrvení, které podporuje přirozenou regeneraci a podporuje tak její zářivý vzhled.

 

Náš tip: Nejprve naneste omlazující sérum a poté použijte roller. Tak se sérum krásně vstřebá a pomocí rolleru se dostane pod povrch pokožky, kde může efektivně působit.

Pleti nesvědčí vnější vlivy

Slunce i silný vítr mohou pokožku poškozovat. Je pak náchylnější i ke vzniku vrásek. Pokud se budete chránit UV faktorem a podpoříte ochrannou vrstvu například vyživujícím sérem na pleť, jehož složení vytváří na pleti ochranný film, vznik vrásek můžete oddálit i o několik let.


Věděli jste, že lidský mozek vyhodnotí během 3 vteřin, zda je pro něj člověk atraktivní? Svěžím vzhledem zaujmete, a to je výhodná startovací pozice pro každé setkání. :)

2 položek celkem

Cena

16002700
116002700
MW8A3915 new2
1 600 Kč

Tam, kde produkty na bázi samotné kyseliny hyaluronové nestačí, přichází na pomoc squalan.  Proč je kombinace kyseliny hyaluronové a squalanu tou nejlepší výživou pro suchou a...

0021
SQ a HA 2c
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 3 000 Kč –10 %
2 700 Kč

Je to jako být každý den u kosmetičky. Balíček omlazujícího a vyživujícího séra vám pomůže dosáhnout přímo profesionálních výsledků. Jak vám používání obou sér pomůže dosáhnout...

0070
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz