Jak vznikají naše produkty? A kdy Dr. Entner začal využívat kyselinu hyaluronovou na pleť?

Naše pleťová kosmetika má základy v 90. letech, kdy doktor Entner hledal možnost rychlého hojení ran u svých pacientek ošetřených laserem. Ve stejné době sám prováděl mnoho laserových omlazení obličeje. Po přečtení studie o léčbě popálenin kyselinou hyaluronovou začal tuto kyselinu používat v kosmetice. Sérum s kyselinou hyaluronovou se nyní konečně dostává z ordinací lékařů i do vašich rukou.

Jak probíhá laserové ošetření?

Laserové ošetření pleti pomocí různých typů laserů je jednou z nejpopulárnějších procedur, která se v současnosti používá pro estetické účely. Tento postup pomáhá při vyhlazení vrásek a k odstranění jiných estetických nedostatků.

 

Po této proceduře ale nelze obličej sterilně krýt náplastí. Ta na obličeji totiž nedrží. Bylo proto potřeba najít produkt, který pomůže s procesem hojení prostřednictvím hydratace. 

 

Ampule, Amerika a první produkt

V prvopočátku se kyselina hyaluronová dala koupit jen ve formě ampulí, které se aplikovaly do kloubů. Jejich cena ale byla příliš vysoká a ampule nebyly pro každodenní použití vhodné. Použití ampulí prodražilo i samotné kosmetické ošetření. Dr. Entner proto začal hledat cesty, jak kyselinu hyaluronovou získat a použít do séra na ošetření pleti. 

 

Při pobytu v USA oslovil společnost, která vyráběla kyselinu hyaluronovou pro kosmetické účely. S nimi se domluvil na spolupráci a začal kyselinu hyaluronovou používat ve své praxi a to nejen na léčbu pacientů ošetřených laserem, ale i na péči o pleť. 

 

Díky perfektním výsledkům a zpětné vazbě od klientek vyvinul Dr. Entner sérum na pleť a pojmenoval jej Omlazující sérum. V roce 2020 bylo uvedeno na trh v podobě, ve které ho znáte nyní. Jedná se o velmi kvalitní produkt, který kyselinu používá ve vysoké koncentraci. Je to přírodní kosmetika využívající látky tělu vlastní, se kterou máte jistotu profesionální péče i u vás doma.

 

2 položek celkem

Cena

14002700
114002700
MW8A3670 2
1 400 Kč

Anti-age kosmetika Dr. Entner výrazně aktivuje tvorbu nových buněk a růst kolagenových vláken a tím účinně bojuje proti stárnutí.  Jak vám omlazující sérum pomůže získat hebkou...

0023
SQ a HA 2c
Akce Tip
ZDARMAZDARMA 3 000 Kč –10 %
2 700 Kč

Je to jako být každý den u kosmetičky. Balíček omlazujícího a vyživujícího séra vám pomůže dosáhnout přímo profesionálních výsledků. Jak vám používání obou sér pomůže dosáhnout...

0070
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz