PŘÍBĚH

Moderní, přírodní a účinná kosmetika, která vznikla díky dlouholetým zkušenostem předního plastického chirurga MUDr. Entnera.

„Celý život se jako plastický chirurg věnuji lidskému tělu a jeho kráse. Měl jsem možnost poznat mnoho výrobků a látek, které pomáhaly mým klientům v péči o jejich pokožku. Naprosto výjimečné vlastnosti kyseliny hyaluronové mě nakonec přesvědčily, že účinnější látka neexistuje.“

 

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní

Základem naší kosmetiky je kyselina hyaluronová. Jedná se o látku tělu vlastní, je tedy v naprosté harmonii s tělem. Obě naše séra a jejich složení jsou založena na mnohaletých odborných zkušenostech a vědeckých datech. Vybíráme jen takové ingredience, které povzbudí přirozený proces, jaký probíhá ve zdravé kůži. 

„Všichni o unikátních vlastnostech kyseliny hyaluronové mluví, my jsme je dokázali beze zbytku využít.“ 

 

Jednoduché složení bez zbytečné chemie 

Nepoužíváme toxické, škodlivé nebo agresivní přísady. Naše filozofie péče o pokožku také znamená, že nepoužíváme látky, které jsou pro pokožku nepotřebné a mohou podporovat zánět, včetně umělých vůní, barev, mikroplastů a agresivních konzervačních látek.

 

Profesionální péče v té nejvyšší kvalitě 

Naše produkty obsahují vysoce účinné aktivní látky v maximální možné koncentraci. Kosmetika Dr. Entner patří mezi nejkvalitnější přírodní přípravky v péči o pleť a dosud byla určena výhradně pro plastickou chirurgii, dermatologii a profesionální zdravotnická zařízení. Nyní ji můžete vyzkoušet i vy. 

„Neslibujeme zázraky. Můžete však očekávat moderní a vysoce účinnou kosmetiku vyrobenou speciálně pro citlivou a zralou pleť.“

 

Podpis Dr. EntnerDr.Entner portret

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz