Co znamenají procenta u kyseliny hyaluronové?

2 položek celkem
MW8A3670 2
1 400 Kč

Anti-age kosmetika Dr. Entner výrazně aktivuje tvorbu nových buněk a růst kolagenových vláken a tím účinně bojuje proti stárnutí.  Jak vám omlazující sérum...

0023
MW8A3915 new2
1 600 Kč

Tam, kde produkty na bázi samotné kyseliny hyaluronové nestačí, přichází na pomoc squalan.  Proč je kombinace kyseliny hyaluronové a squalanu tou nejlepší výživou pro...

0021

Na trhu existuje velké množství pleťové kosmetiky, která používá kyselinu hyaluronovou. Nenechte se ošálit hezkým balením a promyšleným marketingem a zaměřte se hlavně na složení. Kosmetika by měla obsahovat látky, které opravdu pomáhají. Jak poznat kvalitní přírodní kosmetiku s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové?

 

Základním ukazatelem je procento kyseliny hyaluronové. Našli jste u prodejce 100% kyselinu hyaluronovou? Maximální možné množství jsou ale 4 %.

 

Zdá se vám, že 4 % kyseliny hyaluronové v séru jsou málo? Opak je pravdou. Aneb stručný úvod do chemie

Vzhledem k tomu, že kyselina hyaluronová má vlastnost, kterou žádná jiná přírodní látka nemá, tedy že na sebe váže 4000násobek váhy vody, nelze ji ředit do nekonečna. Je zjištěno, že maximální ředění kyseliny je možné do 4 %. Dáme-li víc, vzniká nasycený roztok a k dalšímu rozpouštění nedochází. Pokud prodejce „nejlepší přírodní kosmetiky“ tvrdí, že má 100% kyselinu hyaluronovou, nemůže jít o sérum, ale o prášek. V případě séra je 4% roztok maximální možný. 

Důležité je také, jaký druh kyseliny hyaluronové je použit, zda nízkomolekulární, nebo vysokomolekulární. Nejlepší je kombinace těchto dvou druhů.

Tato kritéria splňuje naše kosmetika. Obě séra na pleť kombinují vysokomolekulární a nízkomolekulární kyselinu v nejvyšší možné, 4% koncentraci, která pleti dává komplexní péči a jako sérum proti vráskám výrazně zpomaluje přirozený proces stárnutí.

 

Kyselina hyaluronová je vlastní surovina. Co to znamená? 

Vlastní surovina, která se používá, není tekutá. Je to prášek známý jako hyaluronát sodný. Tento prášek se ředí vodou a z něj získáváme takzvanou kyselinu hyaluronovou. Nejedná se tedy prakticky o žádnou kyselinu.  

 

Kyselina hyaluronová na pleť a recenze našich zákaznic

Víme, že nejlepším doporučením je zkušenost. Vybrali jsme několik recenzí od našich zákaznic, které kvalitu Omlazujícího a Vyživujícícho séra potvrzují. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení