Příběh

MODERNÍ / PŘÍRODNÍ / ÚČINNÁ

Kosmetika, která vznikla z dlouholetých zkušeností předního plastického chirurga Dr. Entnera.

„Celý život se jako plastický chirurg věnuji lidskému tělu a jeho kráse. Měl jsem možnost poznat mnoho výrobků a látek, které pomáhaly mým klientům v péči o jejich pokožku. Naprosto výjimečné vlastnosti kyseliny hyaluronové mě nakonec přesvědčily, že dál není třeba hledat.”

 

TĚLU VLASTNÍ

Kyselina Hyaluronová je základem naší kosmetiky. Jedná se o látku tělu vlastní, tedy v naprosté harmonii s tělem. Všechny naše výrobky a jejich složení jsou založeny na mnohaletých odborných zkušenostech a vědeckých datech. Vybíráme jen takové ingredience, které povzbudí přirozený proces, který probíhá ve zdravé kůži.

„Všichni o unikátních vlastnostech kyseliny hyaluronové mluví, my jsme je dokázali bezezbytku využít.” 

 

ČISTOTA A JEDNODUCHOST 

Nepoužíváme toxických, škodlivých nebo agresivních přísad. Naše filozofie péče o pokožku také znamená, že nepoužíváme látky a přísady, které jsou pro pokožku nepotřebné a mohou podporovat zánět, včetně umělých vůní, barev, mikroplastů a agresivních konzervačních látek.

 

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Produkty Dr. Entner obsahují vysoce účinné aktivní látky v maximální možné koncentraci. Naše kosmetika patří mezi nejkvalitnější přírodní přípravky v péči o pleť a dosud byla určena výhradně pro plastickou chirurgii, dermatologii a profesionální zdravotnická zařízení.

 

„Nechceme abyste očekávali zázrak. Očekávejte však moderní, vysoce účinnou kosmetiku vyrobenou speciálně pro individuální potřeby vaší pleti."

 

Misuv podpis-03

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení