Příběh

MODERNÍ / PŘÍRODNÍ / ÚČINNÁ

Kosmetika, která vznikla z dlouholetých zkušeností předního plastického chirurga Dr. Entnera.

„Celý život se jako plastický chirurg věnuji lidskému tělu a jeho kráse. Měl jsem možnost poznat mnoho výrobků a látek, které pomáhaly mým klientům v péči o jejich pokožku. Naprosto výjimečné vlastnosti kyseliny hyaluronové mě nakonec přesvědčily, že dál není třeba hledat.”

 

TĚLU VLASTNÍ

Kyselina Hyaluronová je základem naší kosmetiky. Jedná se o látku tělu vlastní, tedy v naprosté harmonii s tělem. Všechny naše výrobky a jejich složení jsou založeny na mnohaletých odborných zkušenostech a vědeckých datech. Vybíráme jen takové ingredience, které povzbudí přirozený proces, který probíhá ve zdravé kůži.

„Všichni o unikátních vlastnostech kyseliny hyaluronové mluví, my jsme je dokázali bezezbytku využít.” 

 

ČISTOTA A JEDNODUCHOST 

Nepoužíváme toxických, škodlivých nebo agresivních přísad. Naše filozofie péče o pokožku také znamená, že nepoužíváme látky a přísady, které jsou pro pokožku nepotřebné a mohou podporovat zánět, včetně umělých vůní, barev, mikroplastů a agresivních konzervačních látek.

 

KVALITA NA PRVNÍM MÍSTĚ

Produkty Dr. Entner obsahují vysoce účinné aktivní látky v maximální možné koncentraci. Naše kosmetika patří mezi nejkvalitnější přírodní přípravky v péči o pleť a dosud byla určena výhradně pro plastickou chirurgii, dermatologii a profesionální zdravotnická zařízení.

 

„Nechceme abyste očekávali zázrak. Očekávejte však moderní, vysoce účinnou kosmetiku vyrobenou speciálně pro individuální potřeby vaší pleti."

 

Misuv podpis-03

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz